هشت روزه که امتحانام تموم شده و بالاخره دارم طعم آزادی رو می‌چشم یکی از دوستام می‌گفت به خاطر کرونا و تو خونه بودن احساس می‌کنه تعطیلات و اینا فرقی به حالش نداره اما من به نظرم اون درسا و امتحانا و همه چیز زیادی بهم فشار وارده بودن خیلی بدجور مخصوصا که هدفی برای درس خوندن ندارم ، منظورم اینه که خب درس خوندن برای هر رشته ای لازمه ولی من دوست دارم تکلیفم روشن باشه و بدون ترس جلو برم بدونم اگر درس میخونم یه زمانی توی فلان رشته قراره به دردم بخوره و این وظیفه ی مدرسه است که بهمون کمک کنه رشته‌مون رو پیدا کنیم ولی معلوم نیست چیکار دارن میکنن من نباید از هفتم بدونم چیکار میخوام بکنم؟ این اشتباهه که میخوام بدونم؟ 

در هر صورت امیدوارم یه زمانی متوجه بشن همه وقتی به دنیا میان نمیدونن چیکار میخوان بکنن و این وظیفه ی اوناس که توی این زمینه کمک کنن 

الان که مدرسه تموم شد از این مسائل بالا یه کم دور ترم و میخوام یه برنامه ی پر از فایده رو برای خودم راه اندازی کنم 

برنامه‌ام :

ادامه مطلب

برنامه تابستونه

یه ,رو ,ی ,میخوام ,درس ,چیکار ,وظیفه ی ,درس خوندن ,این وظیفه ,یه زمانی ,و این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دنیای کامپیوتر مالی _ بازاریابی -فرش -دارو_ارز دیجیتال alvandart سفر خاک صبح فلق شما بیا بیست فایل classic-film 82881832 شرکت خدماتی بنیادین سازان مهیار